NASZE MARKI

KETTLER - zobacz produkty 
Rozpoznawanie i kreowanie trendów. Od ponad 60 lat KETTLER kształtuje rynek sprzętu sportowego i rekreacyjnego, wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Niektóre z nich przeszły do historii: w 1977 roku, oferując pierwszy na świecie rower z aluminium, KETTLER zrewolucjonizował branżę rowerową, w latach osiemdziesiątych trenażer „Golf” stał się najpopularniejszym sprzętem do fitnessu w Europie, gokartami KETTCAR jeździły całe pokolenia dzieci i młodzieży, a pierwszy odporny na warunki atmosferyczne aluminiowy stół do tenisa do dziś jest symbolem nowatorskiej funkcjonalności. 
Wizjonerska przedsiębiorczość założyciela, Heinza Kettlera, także współcześnie determinuje działalność firmy pod kierownictwem jego córki. Wspólnie z zespołem menedżerów dr Karin Kettler prowadzi pionierską firmę z tradycjami jako właścicielka i dyrektor zarządzająca. Z niewielkiego przedsiębiorstwa, założonego w 1949 roku w położonej w regionie Sauerland miejscowości Ense-Parsit, powstała grupa przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. Ponad 2000 pracowników zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych produktów, które od wielu pokoleń kształtują aktywną rekreację i podnoszą jakość życia. Sukces firmy KETTLER bazuje na funkcjonalności, wygodnej obsłudze, doskonałym wyczuciu stylu i przede wszystkim kontrolowanej jakości. Dzięki ścisłej stałej współpracy z wiodącymi instytucjami i przedsiębiorstwami z branż wzornictwa przemysłowego, technologii i sektora zdrowia powstają udoskonalenia i innowacje w dziedzinie efektywnej i indywidualnej rekreacji. Sprzęt do ćwiczeń, rowery, pojazdy dla dzieci czy meble wypoczynkowe i ogrodowe – dzięki licznym wyróżnieniom i wysokim notom w testach produktów marka KETTLER stała się symbolem innowacji i jakości. Przykładowo w 2009 i 2010 roku firma otrzymała tytuł „Most Innovative Brand” w ramach PLUS X AWARDS, największego w Europie konkursu w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Szereg innych nagród i tytułów, jak „red dot” Design Award, „iF product design award” czy najwyższe noty w testach konsumenckich Stiftung Warentest podkreślają wymogi jakościowe marki KETTLER. 


METEOR - zobacz produkty 
Firma rozpoczynała w 1992 roku od piłek do koszykówki. Dziś proponuje nie tylko duży wybór wytrzymałych piłek do streetballu, slamballu i tradycyjnego kosza, wykonanych z odpornych na ścieranie tworzyw. Miłośnicy spędzania wolnego czasu w leśnej głuszy znajdą wśród sprzętu marki Meteor akcesoria biwakowe. Dysponuje bogatą ofertą profesjonalnego sprzętu do uprawiania sportów drużynowych i indywidualnych. W asortymencie są również przyrządy do rehabilitacji. 
Produkty marki Meteor można znaleźć w najlepszych sklepach sportowych. Na solidnych artykułach z oferty METEOR poznali się już nie tylko mieszkańcy Polski. Marka zdobywa uznanie w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, na Ukrainie, Białorusi i Litwie.

SPINNING - zobacz produkty 
Najbardziej popularna forma treningu na rowerach stacjonarnych. Są to zajęcia grupowe, przy intensywnej muzyce, prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską.

WATERROWER - zobacz produkty 
Waterrower to najnowocześniejszy ergometr wioślarski potocznie zwany wiosłami, który dzięki opatentowanej technologii wirującej łopatki zanurzonej w zbiorniku wodnym stanowi najwyższy standard odzwierciedlający dynamikę wiosłownia. Po prostu czujesz się jakbyś płynął łodzią. 
Podczas treningu na Waterrower angażujemy aktywnie 84 % wszystkich mięśni : wzmacniamy mięśnie pleców, barków i nóg oraz poprawiamy wydolność systemu sercowo-naczyniowego. Korzyści z wiosłowania to (fat burning) czyli spalanie tłuszczu oraz zwiększanie zdolności organizmu do przyswajania tlenu. To doskonały trening wytrzymałościowy dla wszystkich niezależnie od płci, wieku oraz tego czy jesteśmy zawodowcami czy też ćwiczymy od czasu do czasu