Korzystanie z ogólnodostępnych sieci internetowych

Innew

Dawniej, aby skorzystać z internetu musieliśmy wybrać się do specjalnego miejsca, jakim były kawiarenki internetowe. Obecnie, choć takie miejsca czasem jeszcze istnieją, dostęp do internetu mamy prawie zawsze w zaciszu własnego domu. Internet daje praktycznie nieograniczone możliwości i możemy z niego korzystać w każdej chwili. Do potrzeb ciągłego korzystania z sieci internetowej dostosowują się nawet duże galerie handlowe, które oferują dostęp do bezpłatnej, ogólnodostępnej sieci internetowej.

 

Jednak tego typu ogólnodostępne sieci niosą także za sobą pewne niebezpieczeństwa, o których czasem zupełnie nie myślimy lub zapominamy. IP zewnętrzne daje możliwość znacznie łatwiejszego dostępu do prywatnych danych i plików na naszych urządzeniach z podłączeniem do sieci internetowej. Warto dbać o przechowywanie swoich danych i plików, gdy decydujemy się na korzystanie z ogólnodostępnej sieci internetowej. Lepiej jest przechowywać tego typu pliki na innych urządzeniach, z których nie korzystamy z ogólnodostępnej sieci, aby mieć większą gwarancję na niedopuszczenie do ich wycieku niepowołanym osobom.

Innew
Kumulacja dużego lotka

Duży Lotek, czyli po prostu lotto, obecnie kumulacja wynosi 5 000 000 złotych. Każdy chętnie zostanie lottomilionerem, czyż nie? Tym bardziej, że gra nie jest wymagająca, wystarczy obstawić numery dużego lotka które według nas będą wylosowane w kolejnym losowaniu. Nie jest to ciężka harówka, a opłaca – zapewne potwierdzić to …