Fitness klub Sporting Leszno – oferta, zajęcia i opinie

Trening i dieta

Fitness klub Sporting Leszno – poznaj jego ofertę, zajęcia i opinie!

Sporting Leszno to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów fitness w regionie. Klub otwarty jest przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, co daje możliwość trenowania każdego dnia, o każdej porze.

Oferta klubu

Sporting Leszno oferuje kompleksowe podejście do treningu, pomagając członkom klubu w osiągnięciu ich celów, poprawie wydolności, zrzuceniu zbędnych kilogramów, zwiększeniu siły mięśniowej i poprawie ogólnej kondycji.

 • Siłownia – wyposażona w nowoczesny sprzęt, umożliwiający trening siłowy i cardio. W sekcji siłowej znajdują się maszyny, wyciągi, hantle oraz bieżnie.
 • Strefa kardio – wyposażona w sprzęt fitnessowy, takie jak bieżnie, rowery, eliptyki, które pozwalają na trening kardio.
 • Fitness – sekcja ta skupia się na zajęciach grupowych, z których każdy może skorzystać bez względu na poziom zaawansowania. Wśród zajęć znajdują się m.in.: pilates, yoga, trening funkcjonalny, brazylijskie jiu-jitsu oraz wiele innych.
 • Sala do treningu funkcjonalnego – jest dostępna dla członków klubu, którzy chcą odbyć trening siłowy i cardio w jednej sesji.
 • Aquapark – zlokalizowany na parterze klubu, oferuje rekreacyjny i sportowy basen o długości 25 m.
 • Sauna – jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godz. 16.00-22.30. Świetne miejsce na relaks i odprężenie.

Zajęcia

Sporting Leszno oferuje liczne zajęcia dla członków klubu. Wszystkie z nich prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy wiedzą, jak motywować do treningu, a także jak przekazać wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Niektóre z najpopularniejszych zajęć to:

 • Zumba – dynamiczne fitnessowe zajęcia w rytm muzyki latino i światowej.
 • Pilates – trening, który łączy elementy jogi, aikido oraz klasycznego fitnessu. Rozciąga, wzmacnia mięśnie i pomaga w poprawie koordynacji ruchowej. Doskonałe na poprawę postawy ciała.
 • Yoga – pozytywnie wpływa zarówno na stan fizyczny, jak i poziom stresu. Poprawia elastyczność i siłę mięśni, a także wprowadza w stan relaksu i spokoju.
 • Cross training – trening funkcjonalny, skupiający się na jednostkach treningowych, które polerują i wzmacniają różne części ciała. Wzmacnia siłę i kondycję, zmieni proces przemiany metabolicznej w organizmie.
 • Functional – zajęcia wymagające niesamowitej wytrzymałości i zgrania samego siebie. Wykorzystują w dużym stopniu własne ciało do ćwiczeń i stanowią idealne uzupełnienie siłowni.

Opinie

Sporting Leszno zbiera bardzo dobre opinie od swoich klientów. Najczęściej chwalone są:- doskonała lokalizacja, powierzchni i udogodnienia klubu,- mnóstwo zajęć dla różnych poziomów zaawansowania,- miła atmosfera i profesjonalni trenerzy,- nowoczesny sprzęt fitnessowy i wygodne szatnie.

Wiele osób twierdzi, że klub oferuje najwyższy standard zwiększający komfort treningu, a także profesjonalną opiekę treningową. Klub z racji swojego doskonałego wsparcia w promowaniu zdrowego stylu życia zyskał zaufanie i sympatię wśród leczniczych profesjonalistów, sportowych trenerów oraz pasjonatów zdrowego trybu życia.

Trening i dieta
Kitesurfing – demaskowanie mitów i poznanie prawdy

Kitesurfing to sport, który zyskuje coraz większą popularność na świecie. Jednak wraz z jego wzrostem popularności pojawia się wiele mitów i nieporozumień na jego temat. W tym artykule rozwiewamy najpopularniejsze mity dotyczące kitesurfingu, by każdy, kto myśli o rozpoczęciu tej przygody, miał jasny obraz tego sportu. 1. Kitesurfing jest ekstremalnie …

Trening i dieta
Jaki stół do ping-ponga wybrać?

Aranżując ogród, park miejski, czy inne miejsce, gdzie chcemy aktywnie spędzać czas, warto postawić na trwałe elementy i wyposażenie. Sprawdź jakie rozwiązania czekają na Ciebie! Zainteresuje Cię również: Jaki sprzęt kupić do domowej siłowni? Posiadając trochę zbędnych kilogramów wstydzimy się chodzić na siłownię pełną ludzi. Idealnym rozwiązaniem będzie urządzenie domowej …

Trening i dieta
Odpowiednia odzież sportowa dla panów

Właściwie dobrana odzież jest bardzo ważna w każdej sytuacji. szczególnie jak chodzi o odzież wykorzystywaną do uprawiania sportu, bardzo ważne jest dobranie jej nie tylko pod kątem wygody, ale również dopasowania do konkretnej dyscypliny sportowej. Nie można również zapominać o tym, że odzież sportowa męska znacząco różni się od tej, …